KONST / Litografier / Färglitografi 14534454
nr 1453 4454
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Signerad, numrerad 8/290, Stockholm. Färglitografi, bildmått: 32x43cm, yttermått inklusive ram: 51x61cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:07:15
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö